Rychlost záchrany

Uvědomujeme si, že ne všechna data jsou pro zákazníka kriticky důležitá. V řadě případů klade zákazník větší důraz na samotnou cenu záchrany dat než na rychlost záchrany a obnovy dat. Nabízíme proto tři základní režimy realizace záchrany dat, ze kterých si zákazník může snadněji vybrat podle toho, co je pro něj v daný okamžik nejdůležitější.

Expresní – důraz na rychlost

Při zvolení expresní realizace záchrany dat je hlavní snahou našeho týmu odborníků obnovit vaše data v co nejkratším možném čase. Záchrana má u nás nejvyšší prioritu a je jí věnována maximální péče. Práce začnou ihned po obdržení média a odsouhlasení podmínek zákazníkem. V případě krajní naléhavosti situace jsme schopni na zakázce pracovat NONSTOP! Zvýšené náklady se však promítnou do konečné ceny, o které budete mít samozřejmě od počátku úplný přehled.

  • ExpresHelp
  • – Garantovaná doba záchrany je 6 hodin od pokynu k záchraně dat. Příplatek činí 100% ke stanovené částce za záchranu dat.
  • Expres24
  • – Garantovaná doba záchrany dat je 24 hodin od pokynu k záchraně dat. Příplatek činí 50% ke stanovené částce za záchranu dat.

V případě, že by nebyla dodržena stanovená doba, snižuje se příplatek za expresní realizaci.


Ekonomický – důraz na cenu

Při volbě ekonomického režimu realizace záchrany dat je kladen důraz na co nejnižší cenu záchrany. Ta však není nízká díky horší nebo nekvalitní práci, to v žádném případě! Kouzlo nižší ceny je umožněno díky tomu, že svá data nebudete požadovat co nejdříve, ale dáte nám na záchranu více času. My díky tomu ušetříme na nákladech, které se oproti expresní realizaci nezvýší a na oplátku za vaši trpělivost vám poskytneme slevu ve výši 20%. Vaše data v případě úspěšné záchrany obdržíte do 14 dnů.


Standardní

Standardní režim záchrany dat je určen pro ty, kteří svá data chtějí mít zpět co možná nejdřív, ale nechtějí si za včasnost připlatit. Cena za úspěšnou realizaci zakázky bude stanovena dle jednotného ceníku a doba realizace bude pro standardní média 3 pracovní dny. V případě, že bude z neočekávaných důvodů tato doba překročena, okamžitě vám dáme prostřednictvím telefonu vědět.

Novinky

Synology představil NAS s CPU AMD Ryzen

26. 11. 2022

Společnost Synology uvádí nové zařízení NAS DiskStation DS923+.

Více »

Limitka od Seagate: 2TB HDD God of War

11. 11. 2022

Společnost Seagate má novou limitovanou edici HDD Seagate God of War Ragnarök.

Více »

Toshiba odhalila HDD MG10 s FC-MAMR

01. 11. 2022

Společnost Toshiba představila novou modelovou řadu pevných disků MG10.

Více »

archív novinek