Obnova dat z disku

Pevné disky

stolní PC, externí HDD notebooky 1,8“ HDD RAID diskové pole

Umíme provést obnovu dat jak z disků chráněných heslem, tak ze zamčených souborů chráněných heslem, případně i z poškozených souborů. Obnova dat provádíme běžně z poškozených, rozbitých či tekutinou politých notebooků.

Optické disky

CD, DVD + / - , diskety, ZIP, JAZ

Poškrábané, nečitelné či polámané optické disky nejsou při obnově dat větším problémem. U obnovy dat z optických disků záleží nejvíce na stavu a stáří média.

Z jakého dalšího média lze obnovu dat provést?

Paměťové média

multimediální přehrávače, USB flash disky

Nenabíhá Váš multimediální přehrávač, případně nemůže data přečíst? U nás máte velmi vysoká pravděpodobnost, že vaše data dokážeme zachránit a znovu obnovit. Úspěšnost závisí z velké části na tom, zda jste se na přehrávač či USB flash nepokoušeli znovu zapisovat.

Paměťové karty

CF I, II, SmartMedia, xD card, Secure Digital, Memory Stick, IBM MicroDrive

Obnova dat z SD karty (nebo také MMC, CF, Memory Stick, Xd, a dalších karet) je jednou z nejčastějších operací které provádíme. Nemusíte mít tedy obavu o svá data. Diagnostiku karty provádíme zdarma a cena se pohybuje od 300kč dle kapacity a závady.

Zkušenosti s obnovou dat

Naše společnost má s obnovou dat mnohaleté zkušeností a patří mezi nejlepší v oboru obnovy dat. Naše výhoda je v úzké specializaci výhradně na obnovu dat a vývoji vlastních technologií a postupů. Díky tomu máme se obnovou dat bohaté zkušenosti.
Zákazníkům garantujeme vysoce kvalifikovanou a odbornou pomoc, která maximálně zvýší šanci na obnovu vašich cenných dat.

Jak je obnova dat náročná?

Náročnost obnovy dat se liší dle druhu poškození. První druh poškození je hardwarové, tedy většinou fyzické poškození média. Zde obnova dat bývá obtížnější a často časově náročnější.

Druhá možnost je softwarové poškození, které se odehrává pouze na datech. Médium samotné není poškozeno a lze ho po opravě datové struktury opět používat.

Svěřte svůj disk našim odborníkům a zachraňte svá data ihned!

Formulář pro obnovu dat

Novinky

Samsung nabídne čipy eUFS 3.1 s kapacitou až 512 GB

27. 03. 2020

Společnost Samsung přichází s novými paměťovými čipy eUFS 3.1.

Více »

Buffalo odhalilo miniaturní externí SSD

20. 03. 2020

Společnost Buffalo má nový miniaturní externí solid-state disk.

Více »

TeamGroup odhalil odolný SSD PD1000

13. 03. 2020

Společnost TeamGroup představila nové zařízení SSD PD1000.

Více »

archív novinek