Obnova dat z disku

Pevné disky

stolní PC, externí HDD notebooky 1,8“ HDD RAID diskové pole

Umíme provést obnovu dat jak z disků chráněných heslem, tak ze zamčených souborů chráněných heslem, případně i z poškozených souborů. Obnova dat provádíme běžně z poškozených, rozbitých či tekutinou politých notebooků.

Optické disky

CD, DVD + / - , diskety, ZIP, JAZ

Poškrábané, nečitelné či polámané optické disky nejsou při obnově dat větším problémem. U obnovy dat z optických disků záleží nejvíce na stavu a stáří média.

Z jakého dalšího média lze obnovu dat provést?

Paměťové média

multimediální přehrávače, USB flash disky

Nenabíhá Váš multimediální přehrávač, případně nemůže data přečíst? U nás máte velmi vysoká pravděpodobnost, že vaše data dokážeme zachránit a znovu obnovit. Úspěšnost závisí z velké části na tom, zda jste se na přehrávač či USB flash nepokoušeli znovu zapisovat.

Paměťové karty

CF I, II, SmartMedia, xD card, Secure Digital, Memory Stick, IBM MicroDrive

Obnova dat z SD karty (nebo také MMC, CF, Memory Stick, Xd, a dalších karet) je jednou z nejčastějších operací které provádíme. Nemusíte mít tedy obavu o svá data. Diagnostiku karty provádíme zdarma a cena se pohybuje od 300kč dle kapacity a závady.

Zkušenosti s obnovou dat

Naše společnost má s obnovou dat mnohaleté zkušeností a patří mezi nejlepší v oboru obnovy dat. Naše výhoda je v úzké specializaci výhradně na obnovu dat a vývoji vlastních technologií a postupů. Díky tomu máme se obnovou dat bohaté zkušenosti.
Zákazníkům garantujeme vysoce kvalifikovanou a odbornou pomoc, která maximálně zvýší šanci na obnovu vašich cenných dat.

Jak je obnova dat náročná?

Náročnost obnovy dat se liší dle druhu poškození. První druh poškození je hardwarové, tedy většinou fyzické poškození média. Zde obnova dat bývá obtížnější a často časově náročnější.

Druhá možnost je softwarové poškození, které se odehrává pouze na datech. Médium samotné není poškozeno a lze ho po opravě datové struktury opět používat.

Svěřte svůj disk našim odborníkům a zachraňte svá data ihned!

Formulář pro obnovu dat

Novinky

Nová paměťová karta microSDXC Lexar PLAY vylepší vaši hru

22. 11. 2020

Společnost Lexar představila novou paměťovou kartu PLAY microSDXC UHS-I Memory Card.

Více »

Kioxia uvádí rychlá SSD XG7 a XG7-P

16. 11. 2020

Kioxia si pro své zákazníky připravila nové řady solid-state disků XG7 a XG7-P.

Více »

Seagate do konce roku uvede HDD s HAMR

02. 11. 2020

Seagate letos uvede nová paměťová zařízení s technologií HAMR.

Více »

archív novinek