Záchrana dat

Z jakého média potřebujete data zachránit?

>> přejít na formulář a objednát záchranu dat


Pevné disky

stolní PC, externí HDD notebooky 1,8“ HDD RAID diskové pole

Umíme provést záchranu dat jak z disků chráněných heslem, tak ze zamčených souborů chráněných heslem, případně i z poškozených souborů. Záchranu dat provádíme běžně z poškozených, rozbitých či tekutinou politých notebooků.

Optické disky

CD, DVD + / - , diskety, ZIP, JAZ

Poškrábané, nečitelné či polámané optické disky nejsou při záchraně dat větším problémem. U záchrany dat z optických disků záleží nejvíce na stavu a stáří média.

Paměťové média

multimediální přehrávače, USB flash disky

Nenabíhá Váš multimediální přehrávač, případně nemůže data přečíst? U nás máte velmi vysoká pravděpodobnost, že vaše data dokážeme zachránit a znovu obnovit. Úspěšnost závisí z velké části na tom, zda jste se na přehrávač či USB flash nepokoušeli znovu zapisovat.

Paměťové karty

CF I, II, SmartMedia, xD card, Secure Digital, Memory Stick, IBM MicroDrive

Záchrana dat z SD karty (nebo také MMC, CF, Memory Stick, Xd, a dalších karet) je jednou z nejčastějších operací které provádíme. Nemusíte mít tedy obavu o svá data. Diagnostiku karty provádíme zdarma a cena se pohybuje od 300kč dle kapacity a závady.

Zkušenosti se záchranou dat

Naše společnost má se záchranou dat mnohaleté zkušeností a patří mezi nejlepší v oboru záchrany dat. Naše výhoda je v úzké specializaci výhradně na záchranu dat a vývoji vlastních technologií a postupů. Díky tomu máme se záchranou dat bohaté zkušenosti.
Zákazníkům garantujeme vysoce kvalifikovanou a odbornou pomoc, která maximálně zvýší šanci na záchranu vašich cenných dat.

Jak je záchrana dat náročná?

Náročnost záchrany dat se liší dle druhu poškození. První druh poškození je hardwarové, tedy většinou fyzické poškození média. Zde záchrana dat bývá obtížnější a často časově náročnější.

Druhá možnost je softwarové poškození, které se odehrává pouze na datech. Médium samotné není poškozeno a lze ho po opravě datové struktury opět používat.

Potřebujete se ještě na něco zeptat? Napište nám:

 

Novinky

Samsung chystá SSD s kapacitou až 256 TB a další novinky

04. 09. 2023

Společnost Samsung na konferenci Flash Memory Summit (FMS) představila několik zajímavých novinek v oblasti úložných zařízení.

Více »

WD představuje nový 28TB disk s UltraSMR

08. 08. 2023

Společnost Western Digital představila HDD s kapacitou 28 TB.

Více »

QNAP uvádí 8pozicový NAS TS-855X-8G

01. 07. 2023

Výrobce QNAP si přichystal NAS TS-855X-8G, který je vhodný pro malé a střední podniky.

Více »

archív novinek