Následující pruběh záchrany dat

Záchrana dat

Budete-li se záchranou, navrženou cenou a dobou záchrany souhlasit, můžeme přejít k samotné záchraně dat. Již dopředu vás chceme ujistit, že zaplatíte jen za ta data, která se opravdu podaří zachránit. V případě neúspěchu záchrany nic platit nebudete! Bude-li pro vás navržená doba záchrany dat příliš dlouhá, můžete si vybrat jeden z expresních režimů realizace.

Podrobnější popis průběhu záchrany dat v konkrétních případech poškození si můžete přečíst zde.

Kontrola zachráněných dat

Před finálním kopírováním a doručením zachráněných dat zpět k vám domů máte možnost zkontrolovat, která data jsme zachránili. Na vámi zvolenou emailovou adresu vám pošleme file list s výpisem zachráněných dat.

Kopírování a předání zachráněných dat

Po dokončení procesu záchrany dat Vás ihned kontaktujeme prostřednictvím telefonu nebo emailu. Zachráněná data můžeme zdarma zkopírovat na Vámi zvolené datové médium nebo dodaný pevný disk, nebo Vám zapůjčíme po předchozím objednání náš disk. Spolu s vadným diskem můžete zaslat (donést) i druhý disk na zachráněná data. V případě menšího objemu dat je vypálíme na CD/DVD. Data si budete moct vyzvednout osobně, nebo Vám budou zdarma doručena prostřednictvím kurýra nebo poštovní služby až domů (platí pro celou Českou republiku).

Platba


  • Bankovním převodem

  • Po předchozí písemné objednávce nebo prostřednictvím e-mailu je možné uhradit záchranu dat bankovním převodem na základě vystavené faktury se 14-ti denní splatností.
    Jste-li naším partnerem a máte podepsanou smlouvu o spolupráci, bude Vám po úspěšném ukončení záchrany dat vystavena faktura se 14-ti denní splatností automaticky.

  • Hotově

  • Při osobním převzetí zachráněných dat.

  • Dobírkou

  • Při zasílání zachráněných dat prostřednictvím kurýra nebo poštou je platba realizována dobírkou.

Chcete-li se dozvědět o záchraně a obnově dat více, poznat některé příčiny a příznaky ztráty dat, čtěte dále příznaky ztráty dat.


Novinky

Synology představil NAS s CPU AMD Ryzen

26. 11. 2022

Společnost Synology uvádí nové zařízení NAS DiskStation DS923+.

Více »

Limitka od Seagate: 2TB HDD God of War

11. 11. 2022

Společnost Seagate má novou limitovanou edici HDD Seagate God of War Ragnarök.

Více »

Toshiba odhalila HDD MG10 s FC-MAMR

01. 11. 2022

Společnost Toshiba představila novou modelovou řadu pevných disků MG10.

Více »

archív novinek