Následující pruběh záchrany dat

Záchrana dat

Budete-li se záchranou, navrženou cenou a dobou záchrany souhlasit, můžeme přejít k samotné záchraně dat. Již dopředu vás chceme ujistit, že zaplatíte jen za ta data, která se opravdu podaří zachránit. V případě neúspěchu záchrany nic platit nebudete! Bude-li pro vás navržená doba záchrany dat příliš dlouhá, můžete si vybrat jeden z expresních režimů realizace.

Podrobnější popis průběhu záchrany dat v konkrétních případech poškození si můžete přečíst zde.

Kontrola zachráněných dat

Před finálním kopírováním a doručením zachráněných dat zpět k vám domů máte možnost zkontrolovat, která data jsme zachránili. Na vámi zvolenou emailovou adresu vám pošleme file list s výpisem zachráněných dat.

Kopírování a předání zachráněných dat

Po dokončení procesu záchrany dat Vás ihned kontaktujeme prostřednictvím telefonu nebo emailu. Zachráněná data můžeme zdarma zkopírovat na Vámi zvolené datové médium nebo dodaný pevný disk, nebo Vám zapůjčíme po předchozím objednání náš disk. Spolu s vadným diskem můžete zaslat (donést) i druhý disk na zachráněná data. V případě menšího objemu dat je vypálíme na CD/DVD. Data si budete moct vyzvednout osobně, nebo Vám budou zdarma doručena prostřednictvím kurýra nebo poštovní služby až domů (platí pro celou Českou republiku).

Platba


  • Bankovním převodem

  • Po předchozí písemné objednávce nebo prostřednictvím e-mailu je možné uhradit záchranu dat bankovním převodem na základě vystavené faktury se 14-ti denní splatností.
    Jste-li naším partnerem a máte podepsanou smlouvu o spolupráci, bude Vám po úspěšném ukončení záchrany dat vystavena faktura se 14-ti denní splatností automaticky.

  • Hotově

  • Při osobním převzetí zachráněných dat.

  • Dobírkou

  • Při zasílání zachráněných dat prostřednictvím kurýra nebo poštou je platba realizována dobírkou.

Chcete-li se dozvědět o záchraně a obnově dat více, poznat některé příčiny a příznaky ztráty dat, čtěte dále příznaky ztráty dat.


Novinky

Team Group odhalila M.2 SSD chlazené vodou

09. 09. 2021

Společnost Team Group přichází s novinou v podobě solid-state disků Cardea Liquid II.

Více »

WD SSD Blue SN550 mají snížený výkon

29. 08. 2021

Western Digital u SSD Blue SN550 M.2 NVMe zaměnil komponentu.

Více »

TeamGroup uvádí vylepšené SSD T-Force Cardea A440

21. 08. 2021

Společnost Team Group přichází s novými SSD T-Force Cardea A440 Pro Special Series.

Více »

archív novinek