Američtí výrobci čipů chtějí pracovat i během pandemie

08. 04. 2020

Šíření nové koronavirové pandemie známé pod zkratkou COVID-19 ovlivňuje celý svět, včetně firem vyrábějících polovodičové součástky. Američtí výrobci čipů Semiconductor Industry Association (SIA) podali žádost tamní vládě, aby mohli pokračovat ve výrobě i přes pandemii onemocnění COVID-19. Podle nich se technologie staly nedílnou součástí lidského života, produkce součástek je proto nezbytná pro zajištění potřebného počtu dodávek elektroniky.

SIA vládu nejen žádá o možnost pokračování ve výrobě čipů, ale také o její aktivní pomoc. Přerušení činnosti továren společností, jako jsou Micron nebo Intel, by mělo negativní dopad na digitalizaci služeb v průběhu příštích měsíců. Na pracovišti firem je možné dodržovat přísné hygienické předpisy. Velká část práce je plně automatizována, zaměstnanci jsou vybaveni ochrannými obleky a pracují odděleně. Poptávka po hardwaru se každopádně zvyšuje s narůstajícím počtem zemí, kde byla nařízena karanténa.

 

Profesionální záchrana dat od Recoverycentrum:

Poskytneme vám první pomoc pro záchranu dat. Obnovíme zpět vaše data z disku, který je nepřístupný nebo vydává netypické zvuky.zpět na hlavní stránku

Novinky

Team Group odhalila M.2 SSD chlazené vodou

09. 09. 2021

Společnost Team Group přichází s novinou v podobě solid-state disků Cardea Liquid II.

Více »

WD SSD Blue SN550 mají snížený výkon

29. 08. 2021

Western Digital u SSD Blue SN550 M.2 NVMe zaměnil komponentu.

Více »

TeamGroup uvádí vylepšené SSD T-Force Cardea A440

21. 08. 2021

Společnost Team Group přichází s novými SSD T-Force Cardea A440 Pro Special Series.

Více »

archív novinek